Listopad 2014

Operace - část 2.

27. listopadu 2014 v 12:00
Druhý den ráno přišla sestřička a naměřila mi 37,4°C. Vážně se na mne podívala a já se lekla, že je zase po operaci. Vzápětí jsem si uvědomila, že jsem před chvilkou vylezla ze sprchy, tak jsem ji požádala, ať mne příjde přeměřit za chvilku.
Přišla a teplota byla již normální. Ovšem změřila mi tlak. Jednou, dvakrát, třikrát...a šla pro nový tlakoměr. I na něm pokusy zopakovala dvakrát a pořád se ukazovaly příšerné hodnoty.
Já se nedivím. Jsem plašan a tlak mi vylítne kvůli blbosti, ne tak před operací.
Naštěstí to nakonec nebylo překážkou, protože já už si přála jen jediné - mít to za sebou.

Operace - část 1.

9. listopadu 2014 v 11:31 Den za dnem
Bylo září a termín nástupu na operaci byl stanoven na 21.10.2014.
Přes léto uchlácholené nervy začaly opět nehezky pracovat a jen musím poděkovat šéfovi, že moje úlety a nálady toleroval, protože jinde bych asi navíc byla ještě už i nezaměstnaná...

Sepsala jsem seznam všech platebních povinností s udáním termínu příští platby a přístupovými údaji na net, či čísla smluv a pojistek. To aby případně pozůstalí měli ulehčený přehled ...
Přikoupila jsem několik pytlů granulí a steliva, aby byli zajištění i moji chlupatí spolubydlící.
Přednastavila jsem, nevím proč, i článek s podzimními fotkami na den operace.
Pak jsem přemýšlela, jestli chci ještě někomu něco říci.
Došla jsem k závěru, že všem jsem již vše důležité asi řekla a zbyl mi jen jeden člověk, kterému jsem chtěla něco sdělit. To jsem vyřešila mailem a celkem by mne zajímalo, co si o tom dotyčný myslel. Jenže to se nikdy nedozvím a musí mi stačit jen velmi zdvořilá odpověď.
Zkontrolovala jsem nabalenou tašku a...